Free Forum PROFII - všeobecné -CZ-forum
Zdravíme Vás zde na tomto forum!
V případě, že potřebujete poradit s věcmi a problémy, které se týkají webu Alík.cz nebo her od společnosti Upjers a BigPoint.

NO, tak jste tu správně! V případě si prosíme přečtěte naše pravidla, která naleznete ve FAQ (tedy hned na hlavním foru hry - v pravo sloupec s Naše mi pravidly). Moc Vám děkujeme a těšíme se na Vaše dotazy a připomínky k web. fora!!

Váš Administrátorské tým - Fora Profii

Join the forum, it's quick and easy

Free Forum PROFII - všeobecné -CZ-forum
Zdravíme Vás zde na tomto forum!
V případě, že potřebujete poradit s věcmi a problémy, které se týkají webu Alík.cz nebo her od společnosti Upjers a BigPoint.

NO, tak jste tu správně! V případě si prosíme přečtěte naše pravidla, která naleznete ve FAQ (tedy hned na hlavním foru hry - v pravo sloupec s Naše mi pravidly). Moc Vám děkujeme a těšíme se na Vaše dotazy a připomínky k web. fora!!

Váš Administrátorské tým - Fora Profii
Free Forum PROFII - všeobecné -CZ-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum - Upozornění o používání a jeho zákazech!

Goto down

Forum - Upozornění o používání a jeho zákazech! Empty Forum - Upozornění o používání a jeho zákazech!

Příspěvek pro Admin 6/7/2017, 18:22

Zdravíme Vás uživateli. VÍTEJTE ZDE.

Jsem novým Administrátor a zakladatel tohoto fora.
Toto forum PROFII je založeno z důvodů jakýchkoliv rad od Nás.
Radíme hlavně na následující weby:

ZA 1.:
web ALÍK.CZ

ZA 2.:
hra od spol BP a UP her.

Na těchto for můžete pokládat Vaše dotazy, připomínky a Vaše zájmy o Naše služby.
Upozorním Vás, že zatím tu na Vaše všechny položené dotazy a Vaše problémy odpovídám pouze já -(ADMIN stránek), tak prosím vždy vyčkejte na mou odpověd a nepište dotazy stejného typu více krát - v případě takto učiněné dotazy budou mnou smazány a Vy dostanete upozornění o porušení pravidel tohoto web. fora. Také upozorním, že když budete dotazy stejného typu posílat vícekrát jen tím oddálíte řešení Vašeho problému.

Děkuji Vám za pochopení.

Váš admin - Tým PROFII FORUM líbí - lol-


Naposledy upravil Admin dne 11/11/2017, 03:11, celkově upraveno 6 krát (Reason for editing : Upozornění o používání nového fora.)
Admin
Admin

Rod : Male
Zvěrokruh Český : Capricorn
Zvěrokruh Čínský : Cat
Počet tvých příspěvků : 9

Katt Kyte body -pověsti fora. : 50330
Nováček fora : 0
Tvé narozeniny : 01. 01. 00
Registrován od : 05. 07. 17
Tvůj věk : 24

https://www.facebook.com/profile.php?id=1000129359148 https://www.facebook.com/Jaroslav Polák

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru